Да отслабнем и изчистим организма: Лунна диета за 2020 година + Фази на Луната

8 1729
Отговор
Aleksia Aleksia#1, 12 януари 2020 Аз направих гладуването при първото пълнолуние - на 10 януари. Не беше никак трудно. Ще пиша как върви по-нататък
Beata Beata#2, 12 януари 2020 А как стои въпросът с кафето и цигарите? Нищо не пише за тях в статията
Aleksia Aleksia#3, 12 януари 2020 Ами аз не пих кафе и не пуших - все пак целта е и детокс, не само отслабване
Ana Ana#4, 12 януари 2020 Е точно това ме спря мен. Без храна иди дойди, ама без кафе и цигари не може да се говори с мен
Plamka Plamka#5, 13 януари 2020 Аз карах на кафе, вода и цигари - без сокове и чай. На следващия ден кантара показваше кило и половина по-малко продължаваме напред
Aleksia Aleksia#6, 27 януари 2020 24 януари за мен се оказа греда пак ще пробвам, де
Aleksia Aleksia#7, 3 февруари 2020 Аз май тотално се отказах от лунната диета - нещо не се комбинира добре със социалния ми живот Вместо това гледам един-два дни в седмицата да карам само на плодове, зеленчуци и ядки
Dara Dara#8, 16 март 2023 Привърженик съм на лунната диета от години. при мен има ефект винаги а и се чувствам чудесно като гладувам
Отговор