Сусана Исерн и Росио Бониля представят „Голяма книга на суперсъкровищата, които са истински важни“ (предложение за четене)

Защото най-важните неща съвсем не са материални

Сусана Исерн и Росио Бониля представят „Голяма книга на суперсъкровищата, които са истински важни“ (предложение за четене)

Photo credit: Издателство „Колибри“ 

След „Голяма книга на суперсилите“ издателство „Колибри“ предлага на невръстните читатели „Голяма книга на суперсъкровищата“, ефикасен помощник в процеса на възпитание. Красивите илюстрации са плод на въображението на Росио Бониля.

„Голяма книга на суперсъкровищата, които са истински важни“ от Сусана Исерн позволява на децата сами да открият природата, животните, приятелите, мечтите. И това не е всичко – те ще опознаят семейството и учителите. Ще разберат какво са спомените. По лек и ненатрапчив начин книжката учи малчуганите, че съществуват много ценни СУПЕРСЪКРОВИЩА, които ни правят истински щастливи и които трябва да пазим. Защото най-важните неща съвсем не са материални.

Photo credit: Издателство „Колибри“ 

За автора

Сусана Исерн е писател, психолог и майка на три деца. След отпечатването на първата ѝ илюстрована книга през пролетта на 2011 г. са публикувани над трийсет нейни детски книги, преведени на 15 езика и отличени с множество награди. В момента съвместява страстта си към писането с психологията. Работи в частния сектор и е професор по психология на обучението в Европейския атлантически университет.

Росио Бониля е завършила изящни изкуства в университета на Барселона, има и педагогическа подготовка. В началото на професионалния си път експериментира в различни сфери на изкуството. През 2010 г. се насочва към книгоиздаването и досега има публикувани над четиресет книги като илюстратор и автор на детска литература. Творбите й са награждавани многократно и са преведени на над 20 езика.

Коментирай »
Препоръчваме още
Игрите на подсъзнанието: Защо забравяме или помним грешно събития Игрите на подсъзнанието: Защо забравяме или помним грешно събития
Синът на змей се бори със злото на Долната земя в „Кало Змея 2. Чудовища като мен” от Милен Хальов (предложение за четене) Синът на змей се бори със злото на Долната земя в „Кало Змея 2. Чудовища като мен” от Милен Хальов (предложение за четене)
Най-големите ревнивци във Facebook Най-големите ревнивци във Facebook
„Литературата като книга“ от проф. Алберт Бенбасат (предложение за четене) „Литературата като книга“ от проф. Алберт Бенбасат (предложение за четене)
Най-странните новогодишни традиции по света Най-странните новогодишни традиции по света
Всяка пета жена се страхува шефът да я види без грим Всяка пета жена се страхува шефът да я види без грим
5 съвета за незабравима почивка 5 съвета за незабравима почивка
 „Смехът и сълзите“ – новите „Философски закуски“ (предложение за четене) „Смехът и сълзите“ – новите „Философски закуски“ (предложение за четене)
Нов живот за „Смелата Ваяна“: Какво да очакваме от игралния римейк? (филмово предложение) Нов живот за „Смелата Ваяна“: Какво да очакваме от игралния римейк? (филмово предложение)
140 години по-късно: „Тайната на Шанел“ все още остава неразкрита (предложение за четене) 140 години по-късно: „Тайната на Шанел“ все още остава неразкрита (предложение за четене)
Мрачно фентъзи от СенЛинЮ: „Алхимизирани“ (предложение за четене) Мрачно фентъзи от СенЛинЮ: „Алхимизирани“ (предложение за четене)
Червена панда прави гимнастика Червена панда прави гимнастика
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби