BIG Brother поставя Съквартирантите „под високо напрежение”

Седмичната Номинационна игра, подготвена от BIG Brother, ще бъде „под високо напрежение“

23 октомври 2013
BIG Brother поставя Съквартирантите „под високо напрежение”

снимки: Нова тв

Тази вечер Съквартирантите отново ще трябва да се изправят пред решението кои да бъдат следващите номинирани. Дори и със съпътстващи конфликти, за групата в Къщата изборът става все по-труден. Въпреки това всеки един от участниците отново ще трябва да даде своите Номинации.

Тази вечер гости в студиото на Ники Кънчев ще бъдат изгоненият в понеделник Съквартирант Павел Чернев, Десислава Банова, режисьорът Андрей Слабаков и певицата Камелия Воче. Те ще дискутират събитията в Къщата от страна на участниците, както и на хората извън нея.

Седмичната Номинационна игра, подготвена от BIG Brother, ще бъде „под високо напрежение“. В ролята на капитани на двата отбора ще влязат противопоставилите се един на друг от началото на VIP Brother 2013 Мишо Шамара и Пламен. В отбора на Мишо ще влязат Тервел, Ваня, Станка, Ирина, Лияна, а Пламен ще избере Мариан, Мира, Стойко, Йоана и Златка. Всеки отбор ще бъде разделен на две групи, състоящи се от трима участници.

Те ще трябва да покажат колко всъщност държат на останалите Съквартиранти, като ги опазят от съприкосновение с електрически жици – част от Номинационната игра. При повече от 3 грешки за 30 секунди, някои от участниците ще понасят електрическо наказание

След трудна седмица с много лишения, Съквартирантите с нетърпение очакват новото разпределение на седмичния бюджет. Дали звездите отново ще получат меню от ориз, боб и картофи или BIG Brother ще сключи сделка с Ваня, Тервел и Стойко?

Кой отбор ще се справи по-хладнокръвно и кой ще заеме ролята на Глава на Къщата? Кой ще бъдат новите номинирани Съквартиранти? – всичко това, тази вечер от 20:00 ч. във VIP Brother 2013 по Нова ТВ.

Коментирай »
Още по темата
Пламен стана Глава на Къщата, Мишо, Мариан, Йоана и Ирина са номинирани Пламен стана Глава на Къщата, Мишо, Мариан, Йоана и Ирина са номинирани
Павел Чернев напусна VIP Brother, в шоуто влезе Златка Димитрова Павел Чернев напусна VIP Brother, в шоуто влезе Златка Димитрова
Препоръчваме още
Предразположена ли съм към разширени вени? Как да разпознаем заболяването     Предразположена ли съм към разширени вени? Как да разпознаем заболяването    
Откриха връзка между психическите заболявания и рака на маточната шийка Откриха връзка между психическите заболявания и рака на маточната шийка
Пет начина, чрез които неволно манипулираме околните (и как да спрем) Пет начина, чрез които неволно манипулираме околните (и как да спрем)
Какво може да обърка романтичната ваканция Какво може да обърка романтичната ваканция
Стихотворения, сънища, фрагменти и спомени в „Без мен“ от Стефан Иванов (предложение за четене) Стихотворения, сънища, фрагменти и спомени в „Без мен“ от Стефан Иванов (предложение за четене)
Още един плюс на Средиземноморската диета: Понижава риска от проблеми с паметта при пациенти с множествена склероза Още един плюс на Средиземноморската диета: Понижава риска от проблеми с паметта при пациенти с множествена склероза
ТЕСТ: Каква си в очите на другите? ТЕСТ: Каква си в очите на другите?
Маринара и доматен сос - каква е разликата? Маринара и доматен сос - каква е разликата?
Човешкото докосване може да действа лечебно Човешкото докосване може да действа лечебно
Топ 20 на целите, които си поставяме в живота Топ 20 на целите, които си поставяме в живота
Доказаха правилото за изпуснатата храна и петте секунди Доказаха правилото за изпуснатата храна и петте секунди
Майка пребори рака девет пъти Майка пребори рака девет пъти
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби