Джони Деп подписа най-голямата сделка за мъжки парфюм в историята

И "Диор", и Джони Деп не коментират информацията

15 май 2023

Актьорът от "Карибски пирати" подписа най-голямата сделка за мъжки парфюми на всички времена, съобщава ДПА, цитирайки "Варайъти". 

Според източник на медията компанията "Диор" е сключила сделка с Деп за три години на стойност 20 млн. долара. 

И "Диор", и Джони Деп не коментират информацията. 

Актьорът вече беше лице на парфюма "Dior Sauvage". Според Бернар Арно, главен изпълнителен директор на концерна за луксозни стоки LVMH, който е собственик на марката "Диор", образът на Деп е една от основните причини за впечатляващия успех на "Dior Sauvage".

По време на съдебните дела между Джони Деп и бившата му съпруга - актрисата Амбър Хърд, компаниите "Дисни" и "Уорнър Брос" прекратиха сътрудничеството си с актьора. От LVMH обаче застанаха на страната на Джони Деп. Рекламите на популярния мъжки парфюм продължаваха да се излъчват по време на съдебните процеси. 

Джони Деп успя да осъди бившата си съпруга за клевета заради публикация във "Вашингтон Пост", в която Амбър Хърд описа себе си като "известно лице, жертва на домашно насилие". В иска, заведен от Деп, се споменава, че обвиненията на Хърд в домашно насилие са стрували на актьора десетки милиони долари заради пропуснати възможности за работа. 

Източник: Розалия Благоева/БТА
Коментирай »
Още по темата
Джони Деп в Кан: Нямам нужда от Холивуд Джони Деп в Кан: Нямам нужда от Холивуд
Въпреки призивите за бойкот от феминистки организации: Топло посрещане за Джони Деп в Кан Въпреки призивите за бойкот от феминистки организации: Топло посрещане за Джони Деп в Кан
Джони Деп в България: Какви са изискванията на звездата и останалите "холивудски вампири" за престоя им у нас Джони Деп в България: Какви са изискванията на звездата и останалите "холивудски вампири" за престоя им у нас
Препоръчваме още
Вихрушка от бедствия и триумфи: „Родените в полунощ“ от Салман Рушди (предложение за четене) Вихрушка от бедствия и триумфи: „Родените в полунощ“ от Салман Рушди (предложение за четене)
Пътува ви се до ново и вълнуващо място? Вижте деветте най-интересни дестинации за 2023 година Пътува ви се до ново и вълнуващо място? Вижте деветте най-интересни дестинации за 2023 година
Един въпрос, който винаги трябва да задавате преди качване на самолета Един въпрос, който винаги трябва да задавате преди качване на самолета
Почивка без стрес Почивка без стрес
Защо душът в хотела има само две настройки – лава и лед Защо душът в хотела има само две настройки – лава и лед
Чуваме тишината по същия начин, по който чуваме звуците? Чуваме тишината по същия начин, по който чуваме звуците?
Пет причини да хапваме авокадо Пет причини да хапваме авокадо
ТЕСТ: Кое мистично създание от „Мамник“ дреме в теб? ТЕСТ: Кое мистично създание от „Мамник“ дреме в теб?
Болни ли сте от любов? Ето какви са симптомите Болни ли сте от любов? Ето какви са симптомите
Зодиите, които никога не прощават (и помнят с години) Зодиите, които никога не прощават (и помнят с години)
Нехирургични методи за отслабване: Какво трябва да знаем за стомашния ботокс и стомашния балон Нехирургични методи за отслабване: Какво трябва да знаем за стомашния ботокс и стомашния балон
Пет от най-старите ресторанти в Европа (СНИМКИ) Пет от най-старите ресторанти в Европа (СНИМКИ)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби