Southwick представят първия си студиен албум

Премиерата на „От плът и фънк“ е на 8 ноември в Sofia Live Club

17 октомври 2012
Southwick представят първия си студиен албум

снимка: Димитър Варийски 

На 8 ноември от 22:00 часа генераторите на модерен фънк с български произход – Southwick, ще представят първия си студиен албум в Sofia Live Club. Момчетата са част от обещаващия музикален  лейбъл  Music Clinic Records, с чиято подкрепа първият им диск скоро ще е факт.
    
Както самите музиканти споделят: „Много сме щастливи, че работим по албума с „Клиниката“. Искахме да намерим по-модерен звук и в същото време да пренесем специфичната атмосфера, която създаваме по време на лайв.»
    
На 8 ноември на живо ще бъдат представени и 14-те песни от новия диск, като голяма част от тях ще бъдат изпълнени пред публика за първи път. До момента те са били достояние само на хората, участвали в записите заедно с бандата. „От плът и фънк“ ще предложи плътно съдържание с истински и неподправен фънк.

Southwick са изпекли част от албума в студио „Пекарната“, а другата половина от парчетата са записани в Headline. „От плът и фънк“ е миксиран и мастериран от Тони Рикев (Wah Tony) и Илин Гривишки (DJ Ilko).

След като посланиците на модерния фънк спечелиха феновете на всички големи фестивали и добри събития в България, на 8 ноември те ще предложат на публиката в клуба резултата от своя творчески, фънки поглед към света на музиката, смесвайки удоволствието от качествения звук и истинското забавление.
   
Всички фенове, които купят билет за концерта предварително от мрежата на Eventim,  ще получат като подарък „От плът и фънк“ в клуба на 8 ноември. Останалите ще могат да го получат на специална цена от 10 лв. само във вечерта на събитието.
     
Цените на билетите са 10 лв. на предварителна продажба и 12 лв. на място в деня на концерта.

Коментирай »
Още по темата
Как да съчетаем забързаното ежедневие със здравословен хранителен режим Как да съчетаем забързаното ежедневие със здравословен хранителен режим
Препоръчваме още
Грифони, еднорози, дракони и една дълго пазена тайна: „Някога имало“ от Кияш Монсеф (предложение за четене) Грифони, еднорози, дракони и една дълго пазена тайна: „Някога имало“ от Кияш Монсеф (предложение за четене)
Откъс от „Не“ на диетите!“ на д-р Енджи Касабие (предложение за четене) Откъс от „Не“ на диетите!“ на д-р Енджи Касабие (предложение за четене)
Най-вълнуващата свалка...онлайн Най-вълнуващата свалка...онлайн
Лицев фитнес: Как да запазим младостта на кожата с 10 минути на ден Лицев фитнес: Как да запазим младостта на кожата с 10 минути на ден
Глутенът в храните – опасен ли е и какво трябва да знаем за него Глутенът в храните – опасен ли е и какво трябва да знаем за него
Какво подлудява мъжете Какво подлудява мъжете
Изобретателна, непочтителна, предприемчива: Мери Куонт променя модата не само с популяризирането на минижупа Изобретателна, непочтителна, предприемчива: Мери Куонт променя модата не само с популяризирането на минижупа
Какво да правите, ако изгубите паспорта си в чужбина Какво да правите, ако изгубите паспорта си в чужбина
Какъв тип любов даваш – според избора ти на картина Какъв тип любов даваш – според избора ти на картина
Хранително предизвикателство: Как никога да не ядете едно и също два пъти Хранително предизвикателство: Как никога да не ядете едно и също два пъти
От разрушените традиции могат да покълнат красиви нови начала: „Когато сме били птици“ от Аяна Лойд Бануо От разрушените традиции могат да покълнат красиви нови начала: „Когато сме били птици“ от Аяна Лойд Бануо
Началото на шоколада: Кога и как се е появило любимото ни изкушение Началото на шоколада: Кога и как се е появило любимото ни изкушение
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби