Пърси поздравява жените

Ето и поздрава на Пърси по случай Международния ден на жената – 8 март

8 март 2013
Пърси поздравява жените

Създадено с Freepik

Скъпи дами, за мен няма по-голям празник от този. Най-сърдечно ви честитя Международния ден на жените и ви пожелавам да сте винаги толкова красиви, съблазнителни, сексапилни, женствни и да не се променяте изобщо.

Както знаете, аз харесвам жените, даже бих казал, че ги обичам...всъщност жените са голямата ми любов. А хубавото е, че вие сте много различни една от друга и в същото време всички сте прекрасни. Аз обичам най-много русите жени, но съм бил особено щастлив и с брюнетките, въпреки, че нищо не може да се сравнява с червенокосите...Бил съм и с много ниски момичета, направо компактни, бил съм и с дългокраки мадами...бил съм със самонадеяни жени, които знаят какво искат от живота, бил съм и с неуверени дами, които не се оценяват...

И изводът не е да ви разкажа с какви жени съм бил, а да ви споделя мисълта, която ме осени тази сутрин. Аз обичам жените, всички вие сте прекрасни и днес се чувствам напълно съпричастен с вашия празник и ви пожелавам весело и наздраве :) 

Коментирай »
Още по темата
Пет причини да празнуваш, че си жена Пет причини да празнуваш, че си жена
Как празнува Пърси днес Как празнува Пърси днес
Пърси отговаря за голямата любов Пърси отговаря за голямата любов
Препоръчваме още
Tревожен феномен: Превърнали сме океаните в "бомба със закъснител" Tревожен феномен: Превърнали сме океаните в "бомба със закъснител"
Вълшебни неща се случват в топлия роман на Хедър Уебър „На юг от чинара“ (предложение за четене) Вълшебни неща се случват в топлия роман на Хедър Уебър „На юг от чинара“ (предложение за четене)
1/3 от мъжете биха се оженили без любов, стига жената да е „добра съпруга“ 1/3 от мъжете биха се оженили без любов, стига жената да е „добра съпруга“
6 палави начина да си поискаш секс от гаджето си 6 палави начина да си поискаш секс от гаджето си
Дори кратката дрямка може да „рестартира“ човешкия мозък Дори кратката дрямка може да „рестартира“ човешкия мозък
ТЕСТ: Моника, Рейчъл или Фийби: Коя героиня от "Приятели" си? ТЕСТ: Моника, Рейчъл или Фийби: Коя героиня от "Приятели" си?
Приятелки или съпернички по време на пътешествие? Изберете мъдро! Приятелки или съпернички по време на пътешествие? Изберете мъдро!
Може ли изкуственият интелект да предвижда усложненията от различни заболявания? Може ли изкуственият интелект да предвижда усложненията от различни заболявания?
Тайни европейски селца, които ще ви накарат да се почувствате като в приказка Тайни европейски селца, които ще ви накарат да се почувствате като в приказка
Литература с високо съдържание на блус ни сервира „певецът на българския къмпинг“ Михаил Вешим (предложение за четене) Литература с високо съдържание на блус ни сервира „певецът на българския къмпинг“ Михаил Вешим (предложение за четене)
Една вечна коледна класика: „Под раззелененото дърво“ от Томас Харди (предложение за четене) Една вечна коледна класика: „Под раззелененото дърво“ от Томас Харди (предложение за четене)
Сексът e най-големият подарък, който можем да си направим Сексът e най-големият подарък, който можем да си направим
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби