Поглеждаме смъртта в очите с „Крейвън Ловеца“ (кино предложение)

Плячка или хищник – изборът е ваш...

23 януари 2024
Поглеждаме смъртта в очите с „Крейвън Ловеца“ (кино предложение)

Photo credit: Forum Film Bulgaria

Във всеки от нас спи звяр и това лято е време да го събудим, защото от 30 август поемаме на разтърсваща мисия в сърцето на дивото с “Крейвън Ловеца”. Но внимавайте – той търси следващата си плячка, а попаднеш ли в списъка му, изходът е само един...

Режисиран от номинирания за Оскар визионер Дж. С. Шандор, „Крейвън Ловеца“ обещава интензивно и завладяващо преживяване. Продукцията проследява вълнуващата история на Сергей Кравинов, руски имигрант с непоколебима амбиция да се утвърди като най-добрия ловец в света.

Когато се впуска в опасна мисия, за да докаже своите качества, той е изправен пред редица предизвикателства, които ще го доведат до предела на физическите и умствените му способности.

„Крейвън Ловеца“ е жесток разказ за пътя и съдбата на един от най-емблематичните злодеи на Marvel. Действието се развива преди познатата му вендета със Спайдър-мен, а в главната роля влиза харизмаричният носител на Златен глобус Арън Тейлър-Джонсън, познат на публиката с емблематичните си роли във филми като „Шут в г*за“, „Хищници в мрака“, „Отмъстителите: Ерата на Ултрон“, „Убийствен влак“ и др.

Изпълненият с адреналин и напрежение трейлър ни въвлича право в екшъна и дава да се разбере, че това не е просто проект за супергерои, а изследване на характера, дълбочината на човешката природа, амбицията и докъде е готов да стигне човек, за да се докаже, посочват разпространителите от Forum Film Bulgaria. Става ясно, че Крейвън е пресъздаден като любител на животните и защитник на природата, а видеото подсилва тази интерпретация, като същевременно разкрива, че произхода му го превръща в безмилостен ловец, посветил се на унищожаването на наследството на баща му.

Режисьор е Дж. С. Шандор, а сценаристи са Ричард Уенк  и дуото Арт Маркъм и Мат Холоуей. Актьорският състав включва Арън Тейлър-Джонсън в ролята на Крейвън, носителя на Оскар Ръсел Кроу, Ариана Дебоуз и талантливия Кристофър Абът.

Поглеждаме смъртта в очите с „Крейвън Ловеца“ от 30 август в кината и IMAX.

Коментирай »
Препоръчваме още
„Магическите“ гъби могат да бъдат от полза за жените с рак „Магическите“ гъби могат да бъдат от полза за жените с рак
ТЕСТ: Какъв демон се крие в теб? ТЕСТ: Какъв демон се крие в теб?
Четиридневна диета с кайсии Четиридневна диета с кайсии
11 женски проблема, които мъжете никога няма да разберат 11 женски проблема, които мъжете никога няма да разберат
10 начина да обиколите света с малък бюджет без да се лишавате от удобства 10 начина да обиколите света с малък бюджет без да се лишавате от удобства
ТЕСТ: Каква е твоята идеална тренировка? ТЕСТ: Каква е твоята идеална тренировка?
Полезната бактерия: Кога да изберем кисело мляко и кога пробиотик Полезната бактерия: Кога да изберем кисело мляко и кога пробиотик
Нова ледена пързалка отваря врати пред входа на НДК в София Нова ледена пързалка отваря врати пред входа на НДК в София
Какво трябва да знаем за бенките и грижата за тях през лятото Какво трябва да знаем за бенките и грижата за тях през лятото
Защо душът в хотела има само две настройки – лава и лед Защо душът в хотела има само две настройки – лава и лед
Предшественици на хората са оцелели след астероида, убил динозаврите Предшественици на хората са оцелели след астероида, убил динозаврите
ТЕСТ: Нуждае ли се връзката ви от повече романтика? ТЕСТ: Нуждае ли се връзката ви от повече романтика?
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби