Анджелина и Брад са най-стилната двойка на годината

Кои са най-стилните двойки на 2012 година

19 декември 2012
Анджелина и Брад са най-стилната двойка на годината

Брад Пит в кадър от филма „Z-та световна война” (World War Z), снимка: Форум Филм България

Холивудските актьори Анджелина Джоли и Брад Пит бяха обявени за най-стилната двойка на 2012 година, тъй като освен че са изключително щедри, Бранджелина могат да се похвалят и със завиден стил на обличане.

На второ място се нареждат Ева Мендес и Райън Гослинг, следвани от американската риалити звезда Ким Кардашиян и рапъра Кание Уест.

Със страхотен моден усет могат да се похвалят и Мишел Уилямс и Джейсън Сийгъл, британският принц Уилям и съпругата му Катрин, както и Джесика Бийл и Джъстин Тимбърлейк.

Ангелът на Victoria’s Secret Миранда Кър и звездата от „Карибски пирати” Орландо Блум са седми, а на осмо място са се наредили Джейда Пинкет-Смит и Уил Смит.

Предпоследни в Топ 10 са младите родители Бионсе и Джей Зи, а на десето място са американското първо семейство Мишел и Барак Обама.

Коментирай »
Още по темата
Направи си равносметка за годината Направи си равносметка за годината
Анджелина Джоли е злата орисница Малифисент Анджелина Джоли е злата орисница Малифисент
Най-стилните мъже на 2012 година Най-стилните мъже на 2012 година
Никол Станкулова и Орлин Павлов са най-красивите българи за 2012 година Никол Станкулова и Орлин Павлов са най-красивите българи за 2012 година
Звездите, които диктуваха модата през 2012 година Звездите, които диктуваха модата през 2012 година
Препоръчваме още
Три (не) очевидни причини за увреждане на зъбния емайл Три (не) очевидни причини за увреждане на зъбния емайл
Мъжете, с които никога не трябва да се занимаваш Мъжете, с които никога не трябва да се занимаваш
Тактиката „Една дума“ – изберете дума и нека тя води деня ви Тактиката „Една дума“ – изберете дума и нека тя води деня ви
Какво да кажете, когато някой ви пита дали имате нужда от почивка Какво да кажете, когато някой ви пита дали имате нужда от почивка
Паста срещу нудълси: Да открием разликите Паста срещу нудълси: Да открием разликите
Благороден, макар и арогантен римлянин, споделя преживяванията си в „Голямата обиколка на Римската империя“ (предложение за четене) Благороден, макар и арогантен римлянин, споделя преживяванията си в „Голямата обиколка на Римската империя“ (предложение за четене)
Няколко мързеливи идеи за вкусна и бърза вечеря Няколко мързеливи идеи за вкусна и бърза вечеря
Как да пътувате без пластмаса Пълният наръчник Как да пътувате без пластмаса Пълният наръчник
13 вдъхновяващи цитата, които ще променят света ти 13 вдъхновяващи цитата, които ще променят света ти
Прилив на адреналин: най-екстремните дестинации за спорт по света Прилив на адреналин: най-екстремните дестинации за спорт по света
Забравете туристическите капани – следвайте правилото „където яде баба“ Забравете туристическите капани – следвайте правилото „където яде баба“
Хорър иконата клоунът Арт отприщва реки от кръв в „Терифайър 3“ (филмово предложение) Хорър иконата клоунът Арт отприщва реки от кръв в „Терифайър 3“ (филмово предложение)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби