БГ Радио и Братя Аргирови представиха Песен за Ани - седмият концерт в памет на Ана Мария Тонкова

За седма поредна година БГ Радио посвети специален концерт на живо на Ана Мария Тонкова

1 септември 2020
БГ Радио и Братя Аргирови представиха Песен за Ани - седмият концерт в памет на Ана Мария Тонкова

снимки: БГ Радио

БГ Радио и Братя Аргирови изразиха своето уважение, признателност и обич към дългогодишния музикален директор и един от създателите на медията, по която звучи само българска музика – Ана Мария Тонкова.

Концерта откри водещият на „Любими песни за любими хора“- Атанас Стоянов с няколко думи откровено за Ана Мария от името на целия екип на БГ Радио.

Братя Аргирови не скриха вълнението си и също споделиха с гостите признателността си към нея. Носителите на наградата БГ Вдъхновение за 2019 на името на Ана Мария Тонкова представиха хитовете „Пролетна умора“, „Залез“, „Силвия“, „Лодка в дъжда“ и едни от най – новите си песни – „Ние сладко си живеем“ и новата версия на песента „До вчера“.

Симо, Боги и Прея пък се включиха в изпълнението на емблематичната песен „И замирисва на море“.

Емоционалният концерт събра близки, колеги и приятели на Ана Мария. Сред тях бяха Момчил Колев, Митко Кърнев от D2, Прея, Миро, екипът на БГ Радио и още много приятели.

Седмият концерт Песен за Ани се излъчи на живо от студиото на БГ Радио на честотите на радиото в страната и през мобилните приложения за iOS, Android и Windows.

Коментирай »
Още по темата
Почина Ана Мария Тонкова Почина Ана Мария Тонкова
Препоръчваме още
Как да си направим традиционен коледен яйчен коняк (4 лесни рецепти) Как да си направим традиционен коледен яйчен коняк (4 лесни рецепти)
Седем доказателства, че той е лудо влюбен в теб Седем доказателства, че той е лудо влюбен в теб
„Да пътуваш в петък 13-и“ от Таня Глухчева (предложение за четене) „Да пътуваш в петък 13-и“ от Таня Глухчева (предложение за четене)
Защо мъжете и жените обичат различно? Защо мъжете и жените обичат различно?
Правилото „Попитай местен“ – по-добро от всеки пътеводител Правилото „Попитай местен“ – по-добро от всеки пътеводител
Защо трябва поне веднъж да опитате пътешествие с кола през няколко държави Защо трябва поне веднъж да опитате пътешествие с кола през няколко държави
Градове, които се променят напълно според сезона и ви вдъхновяват за пътувания Градове, които се променят напълно според сезона и ви вдъхновяват за пътувания
Никога не убивайте домашна стоножка! Ето защо Никога не убивайте домашна стоножка! Ето защо
„Божии чеда“ преобръща представата за библейските времена (предложение за четене) „Божии чеда“ преобръща представата за библейските времена (предложение за четене)
Без мръсни тигани! Бърза, лесна и вкусна рецепта за спагети Без мръсни тигани! Бърза, лесна и вкусна рецепта за спагети
Предизвикателството „Без английски на път“: Как да пътуваме, без да знаем езика Предизвикателството „Без английски на път“: Как да пътуваме, без да знаем езика
Нещо зловещо се случва на границата между България, Сърбия и Румъния в „Река в лабиринта“ (предложение за четене) Нещо зловещо се случва на границата между България, Сърбия и Румъния в „Река в лабиринта“ (предложение за четене)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби