Лагерите на Съквартирантите влизат в истинска война

След произнесените тежки присъди на Номинациите тази седмица, никой от Съквартирантите на VIP Brother 2013 не може да намери покой

18 октомври 2013
Лагерите на Съквартирантите влизат в истинска война

снимки: Нова тв

След произнесените тежки присъди на Номинациите тази седмица, никой от Съквартирантите на VIP Brother 2013 не може да намери покой. Разделени и раздирани от натрупаното напрежение, тази вечер те ще се изправят един срещу друг във фатален сблъсък. Казаните истини белязаха участниците и те ще покажат, че обидата и нараненото его не могат да бъдат потискани дълго време.

След тежките откровения някои от звездите в Къщата ще бъдат обхванати от безсъници и кошмари. Ваня Червенкова няма да намери покой в леглото си и ще се отдаде на среднощно готвене, а Павел Чернев ще продължи да води борба със Съквартирантите дори и в съня си.

Шоуто на Стойко Сакалиев От воле със Саката” за пореден път ще се отличи със своята актуалност и ексклузивни гости. Довечера на прицел ще бъде красавицата на Къщата Лияна. Любовните й терзания ще са само една от темите на популярното във VIP Brother 2013 шоу, водено от футболиста. По-късно певицата Ирина Флорин ще бъде предизвикана на откровен разговор от Стойко, след изтъкнатите аргументите, че не е солидарна с групата и има привилегии върху президентския апартамент.

За първи път деликатната певица ще говори открито за себе си и взаимоотношенията й с жените от противниковия лагер: „Не мога да казвам, кой какво да чувства към мен.Не е задължително всички да ме харесват. Животът ме е накарал да бъда толерантна, не обичам да бъда център на внимание".

Ново приятелство се заформи в Къщата между поп певицата Йоана и фолк дивата Лияна. Основната тема на разговорите между двете красавици е Пламен. След сринатото доверие Йоана ще сподели още подробности за предприетата стратегия към бившия й близък приятел. Тази вечер Йоко ще се дистанцира от още един човек – Мира Радева. Двете жени, които демонстрираха най-топли чувства, ще стигнат до тотален крах на отношенията.

Тази вечер Мира също ще даде воля на чувствата си. Сред скандалите ще прокънтят думите й: „Силата се състои само в едно нещо. Щом си изгубил контрол, значи си пълен слабак“. Към кого са насочени тези думи и дали Съквартирантите наистина губят контрол върху ситуацията, предстои да разберем.

Коментирай »
Още по темата
Ваня, Ирина, Йоана, Пламен и Павел показват своето друго „аз“ във VIP Brother Ваня, Ирина, Йоана, Пламен и Павел показват своето друго „аз“ във VIP Brother
Павел, Ваня, Ирина, Пламен и Йоана са номинираните „очи в очи“ Съквартиранти Павел, Ваня, Ирина, Пламен и Йоана са номинираните „очи в очи“ Съквартиранти
Дъщерята на Мира Радева напусна Къщата на VIP Brother Дъщерята на Мира Радева напусна Къщата на VIP Brother
Препоръчваме още
Как да внесете допълнителни лакомства в самолета Как да внесете допълнителни лакомства в самолета
Защо мъжете те виждат като „само приятел“ и 5 начина да го промениш Защо мъжете те виждат като „само приятел“ и 5 начина да го промениш
Защо туристическите снимки никога не изглеждат толкова готино, колкото сте си представяли Защо туристическите снимки никога не изглеждат толкова готино, колкото сте си представяли
Три черти на характера, които издават кръшкачите Три черти на характера, които издават кръшкачите
Усмивката е ключът към красотата Усмивката е ключът към красотата
Неустоимо вкусно: Рецепта за печено пиле с картофи от Иван Звездев Неустоимо вкусно: Рецепта за печено пиле с картофи от Иван Звездев
Красиви и загадъчни: Да разкрием тайните на бенките  Красиви и загадъчни: Да разкрием тайните на бенките 
Най-полезните храни за здравето на очите Най-полезните храни за здравето на очите
Живот за другите: За тихата борба с чуждите очаквания   Живот за другите: За тихата борба с чуждите очаквания  
Липсата на секс съкращава живота на мъжа Липсата на секс съкращава живота на мъжа
Романтиците са най-досадни във Facebook, следват ги фитнес маниаците Романтиците са най-досадни във Facebook, следват ги фитнес маниаците
Български писатели продължават традицията да разказват българската Коледа в „Нашата Коледа 2“ (предложение за четене) Български писатели продължават традицията да разказват българската Коледа в „Нашата Коледа 2“ (предложение за четене)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби