Мария Бакалова не е единствената българка във вселената на Marvel: Ирмена Чичикова и Венцислав Янков участват в сериала „Тайно нашествие“

Ирмена Чичикова и Венцислав Янков участват в 2 епизода от телевизионния минисериал

4 юли 2023

Българската актриса Ирмена Чичикова участва в 2 епизода от телевизионния минисериал „Тайно нашествие“ (Secret Invasion), а героинята и се нарича Крийга, става ясно от сайта за филмова информация „IMDb“.

Това е още един пробив на талантлива българка във вселената на "Marvel", след като по-рано Мария Бакалова даде гласа си на космическото куче Козмо в "Пазители на галактиката 3". 

Ирмена Чичикова спечели международно призвание с участието си в наградения със „Златна мечка“ на кинофестивала в Берлин филм „Не ме докосвай“. Позната е и от ролите си в българските филми „Доза щастие“, "Аз съм ти" и "Виктория".

Освен нея в „Тайно нашествие“ взима участие и друг български актьор – Венцислав Янков, в ролята на командир от ФСБ.

Той също се появява в два от епизодите на сериала.

„Тайно нашествие“ е създаден от сценариста Кайл Брадстрийт и е част от вселената на „Marvel“, като се разпространява чрез платформата Disnеy+. Филмът е със рейтинг 7 в „IMDb“, което е доста висока оценка от страна на зрителите.

В минисериала участват още звезди като Самюел Джаксън, Бен Менделсън, Коби Смълдърс и Оливия Колман.

Източник: БТА
Коментирай »
Още по темата
Новини от "Дисни": Кои филми ще бъдат отложени и кои ще излязат по-рано Новини от "Дисни": Кои филми ще бъдат отложени и кои ще излязат по-рано
Мария Бакалова си партнира с Жан Рено, Тай Симпкинс и Кони Нилсен в "Birdseye" Мария Бакалова си партнира с Жан Рено, Тай Симпкинс и Кони Нилсен в "Birdseye"
Приключение като за последно: "Пазители на Галактиката Volume 3" с Мария Бакалова (кино предложение) Приключение като за последно: "Пазители на Галактиката Volume 3" с Мария Бакалова (кино предложение)
Мария Бакалова е сред звездите на българския късометражен филм „Това, което остава“ Мария Бакалова е сред звездите на българския късометражен филм „Това, което остава“
Мария Бакалова, Христо Грозев, Димитър Маринов и още... Българската следа на „Оскарите“ през годините Мария Бакалова, Христо Грозев, Димитър Маринов и още... Българската следа на „Оскарите“ през годините
Препоръчваме още
На тях не им е студено ;) На тях не им е студено ;)
Световноизвестна поп икона и пекар от малко градче се влюбват в „Когато си в Рим“ от Сара Адамс (предложение за четене) Световноизвестна поп икона и пекар от малко градче се влюбват в „Когато си в Рим“ от Сара Адамс (предложение за четене)
От Шанхай до Париж – разказ за голямата война и забранената любов в историческия роман „Порцеланова луна“ на Джени Чанг От Шанхай до Париж – разказ за голямата война и забранената любов в историческия роман „Порцеланова луна“ на Джени Чанг
ТЕСТ за децата на 90-те: Колко е голяма носталгията ти? ТЕСТ за децата на 90-те: Колко е голяма носталгията ти?
Преоткриваме близката и непозната Гърция в новото издание на „Гръцко синьо“ от Анита Димитрова (предложение за четене) Преоткриваме близката и непозната Гърция в новото издание на „Гръцко синьо“ от Анита Димитрова (предложение за четене)
„Приказки от Горната и Долната земя“ от страстната пътешественичка Изабела Шопова (предложение за четене) „Приказки от Горната и Долната земя“ от страстната пътешественичка Изабела Шопова (предложение за четене)
7 трика, с които винаги ще изглеждаш добре на снимки 7 трика, с които винаги ще изглеждаш добре на снимки
Как да показваме любовта си всеки ден, а не само по поводи Как да показваме любовта си всеки ден, а не само по поводи
Защо храната в самолета има различен вкус? Защо храната в самолета има различен вкус?
10 клишета за живота, които рано или късно разбираме, че са верни 10 клишета за живота, които рано или късно разбираме, че са верни
Как да разбием стените, зад които сме затворени Как да разбием стените, зад които сме затворени
Един от най-вдъхновяващите монолози в световната литература: „Дуински елегии“ от Райнер Мария Рилке (предложение за четене) Един от най-вдъхновяващите монолози в световната литература: „Дуински елегии“ от Райнер Мария Рилке (предложение за четене)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби