Поп звездата Ke$ha с нов албум – Warrior

Първият сингъл Die Young е в топ 10 на редица чартове по света

4 декември 2012
Поп звездата Ke$ha с нов албум – Warrior

Снимки: Вирджиния Рекърдс/Sony Music

От днес, 4 декември, на пазара можеш да намериш новия студиен албум на поп звездата Ke$ha – „Warrior”. Първият сингъл “Die Young” е в топ 10 на редица чартове по света.

Музикален продуцент на проекта е екипът на Kemosabe Records начело с Dr. Luke. Ke$ha е съавтор в почти всички песни в “Warrior”, а в албума се включва „тежката артилерия” в бизнеса от продуценти, композитори и музиканти в лицето на will.i.am, Max Martin, Benny Blanco, Cirkut, Bonnie McKee, Wayne Coyne, Iggy Pop, Patrick Carney, Ben Folds, Greg Kurstin, Kojak, Ammo и Billboard.

Албумът излиза в стандартна версия с 12 песни и делукс издание с допълнителни 4 песни. Специална версия на албума в лимитиран тираж  ще се продава единствено чрез сайта на певицата www.keshasparty.com, като включва допълнителен CD - акустичен ЕР албум с 5 песни.
“Много се вълнувам, че най-накрая ще споделя „Warrior” с моите невероятни и щури фенове. Цяла година работя по новия албум с хора, на които се възхищавам и са мои идоли. Процесът беше дълъг и наситен и нямам вече търпение публиката да чуе песните ми”.  – казва Ke$ha.

Съдържание на "Warrior" - стандартна версия:

01 Warrior
02 Die Young 
03 C’Mon
04 Thinking Of You
05 Crazy Kids
06 Wherever You Are 
07 Dirty Love featuring Iggy Pop
08 Wonderland
09 Only Wanna Dance With You 
10 Supernatural
11 All That Matters (The Beautiful Life)
12 Love Into The Light

Делукс версия (допълнителни песни):
13 Last Goodbye
14 Gold Trans Am
15 Out Alive
16 Past Lives

През 2010-а Ke$ha превзе световните чартове с дебютния си албум Animal. Пилотният сингъл "TiK ToK" беше обявен от “Билборд” за песен на годината, Ke$ha за артист на годината, а „TiK ToK" се превърна в най-ротираната и най-продавана песен дигитално за 2010-а. Певицата има над 24.5  милиона продадени сингли в различни формати и рингтонове в САЩ и близо 27.5 милиона по света като само от първия си хит "TiK ToK' има над 8.5 милионни продажби. Ke$ha има 6 последователни сингъла в Топ 10 като три от тях оглавиха класацията за сингли на Билборд: "TiK ToK", "Your Love Is My Drug" и "We R Who We R".

Коментирай »
Още по темата
Дайдо се завръща през март Дайдо се завръща през март
Препоръчваме още
Защо хората нямат опашки? Защо хората нямат опашки?
Алергиите към морски дарове: Симптоми и рискове Алергиите към морски дарове: Симптоми и рискове
„Ефектът на хамелеона“: Какво ни кара да подражаваме на другите   „Ефектът на хамелеона“: Какво ни кара да подражаваме на другите  
5 лесни начина да повдигнеш духа си, когато денят не върви 5 лесни начина да повдигнеш духа си, когато денят не върви
9 признака, че трябва да повишиш емоционалната си интелигентност 9 признака, че трябва да повишиш емоционалната си интелигентност
10 правила и забрани, които да спазваме в горещото време 10 правила и забрани, които да спазваме в горещото време
Как да се справиш със самотата? Как да се справиш със самотата?
„Завист и благодарност” и други трудове 1946-1963" на Мелани Клайн (предложение за четене) „Завист и благодарност” и други трудове 1946-1963" на Мелани Клайн (предложение за четене)
„Отвлечена“ дава началото на нова кървава поредица в духа на „Мълчанието на агнетата“ „Отвлечена“ дава началото на нова кървава поредица в духа на „Мълчанието на агнетата“
Как да се справим със сухотата в очите – съвети от специалист Как да се справим със сухотата в очите – съвети от специалист
ТЕСТ: Ако беше мъж, кой герой от "Приятели" щеше да си? ТЕСТ: Ако беше мъж, кой герой от "Приятели" щеше да си?
В САЩ одобриха противозачатъчно хапче без рецепта В САЩ одобриха противозачатъчно хапче без рецепта
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби