БНТ с ново развлекателно предаване, водещ е Георги Любенов

„Вечерното шоу“ очаква зрителите всеки четвъртък от 21:00 ч. по БНТ 1

21 септември 2023
БНТ с ново развлекателно предаване, водещ е Георги Любенов

Photo credit: БНТ 

На 28 септември, четвъртък, от 21:00 ч. по БНТ 1 е началото на новото развлекателно предаване на Българската национална телевизия – „Вечерното шоу“ с водещ Георги Любенов.

„Ще се опитаме да покажем нещо различно и интересно, да създадем хубаво настроение за нашите зрители – в четвъртък от 21:00 ч. по БНТ 1“, споделя Георги Любенов броени дни преди старта на „Вечерното шоу“.

Всяка седмица Георги Любенов ще посреща своите звездни гости във „Вечерното шоу“, което освен с вълнуващи и откровени разговори ще забавлява с музикални изпълнения и още много изненади.

Зрителите на Българската национална телевизия ще продължават да бъдат в компанията на Георги Любенов и през почивните дни – четиринадесетият сезон на „Денят започва с Георги Любенов“ се излъчва всяка събота и неделя от 8:00 ч. до 11:00 ч. по БНТ 1.

Коментирай »
Препоръчваме още
Лесна рецепта за вкусен омлет (само три съставки) Лесна рецепта за вкусен омлет (само три съставки)
Шест любими храни, които почти не съдържат захар Шест любими храни, които почти не съдържат захар
Бъди ми Фейсбук приятел номер 1265 Бъди ми Фейсбук приятел номер 1265
В страшния свят на нюйоркската мафия: „Най-сладката забрава“ от Даниел Лори (предложение за четене) В страшния свят на нюйоркската мафия: „Най-сладката забрава“ от Даниел Лори (предложение за четене)
Постенето само 8 дни годишно засилва имунитета Постенето само 8 дни годишно засилва имунитета
„Ловци на трофеи“ - дебютният роман на великия хуморист П. Г. Удхаус (предложение за четене) „Ловци на трофеи“ - дебютният роман на великия хуморист П. Г. Удхаус (предложение за четене)
9 от най-изтърканите реплики, които провалят всяка свалка 9 от най-изтърканите реплики, които провалят всяка свалка
ТЕСТ: Колко е добра паметта ти? ТЕСТ: Колко е добра паметта ти?
Много бъдещи майки страдат от липса на витамини, важни за бебето и тях самите Много бъдещи майки страдат от липса на витамини, важни за бебето и тях самите
R.I.P., Тони Бенет! Най-големите хитове на легендата R.I.P., Тони Бенет! Най-големите хитове на легендата
Паяците губят зрението си, когато гладуват Паяците губят зрението си, когато гладуват
Кои са „Бившите хора“ на концлагерна България“ разкрива изследването на Мартин Иванов (предложение за четене) Кои са „Бившите хора“ на концлагерна България“ разкрива изследването на Мартин Иванов (предложение за четене)
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби