Ема Стоун е най-стилната американка

Vogue обяви звездата Ема Стоун на за най-добре облечената жена в САЩ

17 ноември 2012
Ема Стоун е най-стилната американка

Ема Стоун, снимка: shahanaj27

Американското издание на Vogue обяви звездата от „Южнячки” Ема Стоун на за най-добре облечената жена в САЩ.

24-годишната красавица успя да се пребори с колежките си Руни Мара, Лили Собиески и Зоуи Салдана, както и с милионерската наследница Лорън Санто Доминго.

Певицата и актриса Соланж Ноулс се е класирала на шесто място, а седмото в престижната класация на Vogue е за звездата от вампирската сага „Здрач” и „Снежанка и ловецът” Кристен Стюарт.

Топ 10 допълват блогърката Лили Уонг, баскетболистката Кимбърли Чандлър и моделът Дрий Хемингуей.

Коментирай »
Още по темата
Най-стилните мъже на 2012 година Най-стилните мъже на 2012 година
Модните тенденции тази зима Модните тенденции тази зима
Звездите, които диктуваха модата през 2012 година Звездите, които диктуваха модата през 2012 година
Модните правила, които вече не се налага да спазваш Модните правила, които вече не се налага да спазваш
Препоръчваме още
Двойки, които пътуват заедно, спорят заедно Двойки, които пътуват заедно, спорят заедно
Катрин де Ланг дава ценни съвети за подобряването на най-важния орган в „Силата на мозъка“ (предложение за четене) Катрин де Ланг дава ценни съвети за подобряването на най-важния орган в „Силата на мозъка“ (предложение за четене)
Лесна рецепта за вкусен омлет (само три съставки) Лесна рецепта за вкусен омлет (само три съставки)
Предложение за четене: „Ефектът Сюзан“ от Петер Хьог Предложение за четене: „Ефектът Сюзан“ от Петер Хьог
Какво разкрива любимата ни храна на път за нас Какво разкрива любимата ни храна на път за нас
„Крясъкът на орела“ ни отвежда на пътешествие в далечния север на Швеция и в дебрите на човешката душа (предложение за четене) „Крясъкът на орела“ ни отвежда на пътешествие в далечния север на Швеция и в дебрите на човешката душа (предложение за четене)
ТЕСТ: Колко си „опасна“ след втората чаша вино? ТЕСТ: Колко си „опасна“ след втората чаша вино?
За феновете на „Лоши момчета“ и филмовата музика: Саундтракът към „Лоши момчета завинаги“ За феновете на „Лоши момчета“ и филмовата музика: Саундтракът към „Лоши момчета завинаги“
Кой разреши на нераждала жена да носи тампон?!  Кой разреши на нераждала жена да носи тампон?! 
Как да разбием стените, зад които сме затворени Как да разбием стените, зад които сме затворени
Предложение за четене: „Как да бъдеш чужденец / Как да бъдеш упадъчен“ от Джордж Майкс Предложение за четене: „Как да бъдеш чужденец / Как да бъдеш упадъчен“ от Джордж Майкс
ТЕСТ за децата на 90-те: Колко е голяма носталгията ти? ТЕСТ за децата на 90-те: Колко е голяма носталгията ти?
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби