Лола Астанова отмени балканското си турне

Всички дати, включени в тура на световноизвестната пианистка, са отменени, включително и концерта в София

2 ноември 2019
Лола Астанова отмени балканското си турне

снимки: Pragma Production

Планираният за 10 ноември в Зала 1 на НДК концерт на пианистката Лола Астанова в София няма да се състои.

Отменени са и всички останали дати от планирания балкански тур на талантливата пианистка – Любляна, Скопие и Белград.

Звездата се извинява на всички свои фенове на Балканите и изразява искрено съжалението си, че няма да успее да се види с тях, но се надява да се срещнат в близко бъдеще.

Връщане на билетите за концерта в София:

Сумите за билетите, закупени посредством партньорската мрежа на Eventim.bg, се възстановяват от конкретния обект, от който са закупени.

В случай, че са закупени от сайта на Eventim.bg:

- с кредитна карта - трябва да се изпратят до централния офис на Eventim или да се върнат лично и до 7 работни дни ще бъде възстановена сумата по кредитната карта, с която са закупени.

- с наложен платеж или по банков път – феновете трябва да върнат билетите си по пощата с банкова сметка, по която да бъде възстановена сумата, заедно с име на титуляр на сметката и телефон за връзка. Могат да се върнат и в централния офис на Eventim bg, намиращ се на ул. "6-ти септември" 58, София, където ще бъде възстановена сумата в брой.

Краен срок за връщане на билетите: 10 февруари 2020 година.

Коментирай »
Препоръчваме още
Първи опит за баница (с готови кори): неочаквано вкусно Първи опит за баница (с готови кори): неочаквано вкусно
Предложение за четене: „Заличено момче“ от Гарард Конли Предложение за четене: „Заличено момче“ от Гарард Конли
„Унгарски танци на Тенерифе“ – дебютът на Весо Портарски в България (предложение за четене) „Унгарски танци на Тенерифе“ – дебютът на Весо Портарски в България (предложение за четене)
Ябълките са полезни за сърцето Ябълките са полезни за сърцето
Бургер срещу пица Бургер срещу пица
Разказ за живота, пред чиято пъстрота и красота трябва да благоговеем: „Пролуки“ от Бохумил Храбал (предложение за четене) Разказ за живота, пред чиято пъстрота и красота трябва да благоговеем: „Пролуки“ от Бохумил Храбал (предложение за четене)
Съвременният мъж – феминист, който говори за чувствата си? Съвременният мъж – феминист, който говори за чувствата си?
Как да го забравиш по-бързо Как да го забравиш по-бързо
Цената е първото нещо, за което мислим при пътуване Цената е първото нещо, за което мислим при пътуване
Въглехидрати за здраве: Ето защо не бива да ги изхвърляме от менюто си Въглехидрати за здраве: Ето защо не бива да ги изхвърляме от менюто си
Вече проверяваме разписанието на влаковете и във Viber. Чатботът на БДЖ ще ни помага Вече проверяваме разписанието на влаковете и във Viber. Чатботът на БДЖ ще ни помага
Как да презаредиш ума и енергията си през уикенда Как да презаредиш ума и енергията си през уикенда
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби