Михаела Маринова с емоционален авторски дебют

„Страх от самота“ е първата песен по музика и текст на певицата

19 март 2020
Михаела Маринова с емоционален авторски дебют

снимки: Virginia Records

Дни преди да направи гигантска „Стъпка напред“ с дългоочаквания си дебютен албум, Михаела Маринова стреля право в сърцата с най-личната си музикална изповед до момента - „Страх от самота“.

Това е първата песен изцяло по музика и текст на изпълнителката, а аранжиментът е дело на Евгени Димитров-Маестрото, който не крие, че Михаела е любим негов млад артист.

Когато чува песента, той сам ѝ предлага да направи аранжимента. Маестрото записва и пианото в парчето.

„Дълго време нямах смелостта да споделя „Страх от самота“ със света, но започвайки подготовка за албум, знаех, че тази песен трябва да стане част от него. Когато я пуснах на Саня, тя реагира супер емоционално и ми даде да разбера, че в правенето на музика нямам право на страх“, казва Михаела Маринова.

Сценарист, режисьор и оператор на видеото е Стефан Н. Щерев. Снимките са в района около Шабла, на ръба на няколко 30-метрови скали, където Михаела едвам преодолява страха си от високото. Част от видеото, след специално разрешение от Министерство на отбраната, става и 100-годишен морски фар.

Дебютният албум на Михаела Маринова Стъпка напред“ излиза на 26 март 2020 година. В него влизат както някои от най-големите хитове на певицата, така и пет съвсем нови песни.

Коментирай »
Още по темата
Михаела Маринова и румънският продуцент Алекс Паркър с първи общ проект Михаела Маринова и румънският продуцент Алекс Паркър с първи общ проект
Михаела Маринова сбъдва още една своя мечта с концерта „Стъпка напред“ Михаела Маринова сбъдва още една своя мечта с концерта „Стъпка напред“
Михаела Маринова: Мечтите не се отменят (ВИДЕО) Михаела Маринова: Мечтите не се отменят (ВИДЕО)
Михаела Маринова и Любо Киров празнуват любовта с дует Михаела Маринова и Любо Киров празнуват любовта с дует
„Now or Never” на Михаела Маринова тръгна в Русия, Полша, Гърция, Турция и Румъния „Now or Never” на Михаела Маринова тръгна в Русия, Полша, Гърция, Турция и Румъния
Михаела Маринова: Любов отдалече е спорт, който и аз практикувам напоследък Михаела Маринова: Любов отдалече е спорт, който и аз практикувам напоследък
Препоръчваме още
Застрашена ли си от затлъстяване: Ето как да изчислиш индекса си на телесна маса Застрашена ли си от затлъстяване: Ето как да изчислиш индекса си на телесна маса
10 лесни упражнения за красив и стегнат бюст (ВИДЕО) 10 лесни упражнения за красив и стегнат бюст (ВИДЕО)
Предложение за четене: „Розата на Балканите” от Иван Илчев Предложение за четене: „Розата на Балканите” от Иван Илчев
Живееш в квартал с условия за разходка? По-малко застрашена си от ракови заболявания Живееш в квартал с условия за разходка? По-малко застрашена си от ракови заболявания
Да прикрием излишните килограми Да прикрием излишните килограми
Защо всяко хотелско легло е или облак, или бетон Защо всяко хотелско легло е или облак, или бетон
Ленард Млодинов разкрива суперсилата на „Емоциите“ да оформят мисленето ни (предложение за четене) Ленард Млодинов разкрива суперсилата на „Емоциите“ да оформят мисленето ни (предложение за четене)
Хапче вместо ботокс ще подмладява дамите Хапче вместо ботокс ще подмладява дамите
Пет начина, чрез които неволно манипулираме околните (и как да спрем) Пет начина, чрез които неволно манипулираме околните (и как да спрем)
Пет от най-старите ресторанти в Европа (СНИМКИ) Пет от най-старите ресторанти в Европа (СНИМКИ)
Дара влезе „В час по интелектуална собственост“ (СНИМКИ) Дара влезе „В час по интелектуална собственост“ (СНИМКИ)
Жега, слънце и опасности: Кои са най-честите травми през лятото и как да се предпазим Жега, слънце и опасности: Кои са най-честите травми през лятото и как да се предпазим
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби