Пърси за ревността

Пърси отговаря за ревнивите жени :)

31 януари 2013
Пърси за ревността

снимка: sxc.hu 

Мая, питаш ме дали съм ревнив и какво мисля за ревнивите жени. Ще ти го кажа така. Ревнив съм, но само към неодушевените предмети. Тоест бих убил някой ако се разпорежда с компютъра ми, телефона ми, спалнята ми и всичко, което си е мое. Веднъж имах едно гадже и тя изобщо не уважаваше личното ми пространство. Позволи си да направи папка „любовна музика” на лаптопа ми, след това ми прочете всичките смс-и, а накрая сложи своя розова кърпа в банята. Познайте колко дълго продължи връзката ни – точно три дни.

А за ревнивите жени не ги разбирам. Случвало се е да ме ревнуват и не знам защо. Никога не съм обещавал на жена да съм й верен. Защо тогава, тя си мисли, че е нередно да флиртувам с новата си колежка, да си пиша с бившата или да правя секс със съседката? Вижте дами, ако си търсите верен мъж, просто не се занимавайте с Пърси. Аз имам слаб ангел и както се казваше в една ужасна песен, съм „мъж за 100 жени”. Какво да направя, като имам голямо сърце. В него има място за всички :) 
 

Коментирай »
Още по темата
Ревността като оръжие за самоунищожение Ревността като оръжие за самоунищожение
Пърси не харесва такива жени Пърси не харесва такива жени
Защо изневеряват мъжете според Пърси Защо изневеряват мъжете според Пърси
За мъжете и изневярата За мъжете и изневярата
Пърси отговаря за съперниците си Пърси отговаря за съперниците си
Препоръчваме още
Анализирай това: Пет любовни проблема, които премисляш твърде много Анализирай това: Пет любовни проблема, които премисляш твърде много
Защо е важно да се храним бавно и да дъвчем дълго? Защо е важно да се храним бавно и да дъвчем дълго?
Предложение за четене: „Жената от Йерусалим“ от А. Б. Йехошуа Предложение за четене: „Жената от Йерусалим“ от А. Б. Йехошуа
ТЕСТ: Моника, Рейчъл или Фийби: Коя героиня от "Приятели" си? ТЕСТ: Моника, Рейчъл или Фийби: Коя героиня от "Приятели" си?
„Фигури“ от Мария Попова, създателката на енциклопедичния сайт Brain Pickings (предложение за четене) „Фигури“ от Мария Попова, създателката на енциклопедичния сайт Brain Pickings (предложение за четене)
Най-успешните мъжки свалки Най-успешните мъжки свалки
Кой герой от "Шрек" си според зодиакалния си знак? Кой герой от "Шрек" си според зодиакалния си знак?
Въглехидрати за здраве: Ето защо не бива да ги изхвърляме от менюто си Въглехидрати за здраве: Ето защо не бива да ги изхвърляме от менюто си
Любовен тест: какъв тип партньор си в една връзка? Любовен тест: какъв тип партньор си в една връзка?
„Никога не ме лъжи“ – предупреждава убийственият трилър на Фрида Макфадън (предложение за четене) „Никога не ме лъжи“ – предупреждава убийственият трилър на Фрида Макфадън (предложение за четене)
Седем тайни знака, че те харесва Седем тайни знака, че те харесва
Пет навика на щастливите хора, които да изпробваш още сега Пет навика на щастливите хора, които да изпробваш още сега
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби