Пърси отговаря за съперниците си

Момичета, добре знаем ние за какво си съперничим. За какво се състезават мъжете обаче, попитахме Пърси

27 ноември 2012
Пърси отговаря за съперниците си

Създадено с Freepik

Дамите от venera.bg много правилно предположиха, че и ние мъжете също се състезаваме за различни неща. Питате ме за какво най-често се съревноваваме? За размера, много ясно. Не, че си го признаваме често, но ние си мерим достойнствата, както ги наричате вие, при това постоянно. Най-вече в мъжката тоалетна - ние мъжете знаем, че сме най-надарени, но винаги ни е страх да не се появи някой по-добър от нас.

Освен размера, си мерим и бройката. Има голямо значение кой с колко жени е спал. Сигурен съм, че моите приятели си преувеличават за бройката. А аз винаги съм честен и пак съм най-напред.

Състезаваме се и за колите. Освен, че често се състезавам на светофара с някой тарикат, винаги гледаме кой има най-хубавата и мощна кола.

И да ви кажа, не се сещам друго, за което се състезаваме с мъжете. Ама важното е, че по всички точки, аз водя.

Коментирай »
Още по темата
Какво крият мъжете от нас... според Пърси Какво крият мъжете от нас... според Пърси
Пърси в мола Пърси в мола
Пърси за ревността Пърси за ревността
Пърси отговаря за романтичната Коледа Пърси отговаря за романтичната Коледа
Жените имаме нужда от съпернички Жените имаме нужда от съпернички
Препоръчваме още
10 от най-романтичните филмови целувки в историята 10 от най-романтичните филмови целувки в историята
Как да планираме пътуване без конкретна дестинация Как да планираме пътуване без конкретна дестинация
Предложение за четене: „Историята на изгубеното дете“ - блестящ финал на неаполитанската сага на Елена Феранте Предложение за четене: „Историята на изгубеното дете“ - блестящ финал на неаполитанската сага на Елена Феранте
Пет причини Лъвовете да са сред най-добрите любовници Пет причини Лъвовете да са сред най-добрите любовници
Без повече оправдания: 6 неща, за които не трябва да се извиняваш Без повече оправдания: 6 неща, за които не трябва да се извиняваш
Отслабване след 30: Какво трябва да знаем Отслабване след 30: Какво трябва да знаем
Гарваните са по-умни, отколкото се смяташе Гарваните са по-умни, отколкото се смяташе
За драмата на изгнаничеството и избавлението: "Вятърът знае името ми“ от Исабел Алиенде (предложение за четене) За драмата на изгнаничеството и избавлението: "Вятърът знае името ми“ от Исабел Алиенде (предложение за четене)
Не ме пипай: Местата, на които котките не обичат да бъдат докосвани Не ме пипай: Местата, на които котките не обичат да бъдат докосвани
Всичко, което трябва да знаем за медикаментозния аборт Всичко, което трябва да знаем за медикаментозния аборт
Франк Тилие разкрива тайните на „Недовършеният ръкопис“ (предложение за четене) Франк Тилие разкрива тайните на „Недовършеният ръкопис“ (предложение за четене)
10 често подценявани рискове на работното място - и как да ги предотвратим 10 често подценявани рискове на работното място - и как да ги предотвратим
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби