Цветни шалове и шапки през есен/зима 2013

Кенет Коул се завърна на модния подиум на Седмицата на модата в Ню Йорк

17 февруари 2013
Цветни шалове и шапки през есен/зима 2013

снимка: sxc.hu

След седемгодишно отсъствие на модния подиум се завърна американският дизайнер Кенет Коул (Kenneth Cole), който представи вижданията си за есен/зима 2013 на Седмицата на модата в Ню Йорк.

Колекцията, която Коул е нарекъл "Градско освобождаване" предлага много комбинации както на тъканите, така и на цветовете.

Все пак на модния подиум преобладаваха черното, кафявото и сивото, които бяха подкрепени от цветни аксесоари - шапки и шалове в червено, зелено и бяло. Манекенките пък бяха с устни в модерните в момента плътни нюанси на червеното

Седмицата на модата в Ню Йорк започна официално на 7 февруари. Но поради големия брой на ревютата и презентациите седем дни явно не са достатъчни и първите колекции бяха представени още вечерта на 6 февруари.

В рамките на Седмицата на модата в Ню Йорк се провеждат близо 300 ревюта и представяния на мъжка и женска мода, които очертават тенденциите за сезон есен/зима. Очертава се тази есен в модата да има по-практична насоченост.

Коментирай »
Още по темата
Цветът на 2013 година Цветът на 2013 година
Табутата в грима, които вече не важат Табутата в грима, които вече не важат
Модните правила, които вече не се налага да спазваш Модните правила, които вече не се налага да спазваш
Препоръчваме още
Открий господин „перфектен“ Открий господин „перфектен“
Как да си направим хляб от нахут (лесна и здравословна рецепта) Как да си направим хляб от нахут (лесна и здравословна рецепта)
Ракът на маточната шийка: Пациентките губят средно по 20 години живот, а превенция има Ракът на маточната шийка: Пациентките губят средно по 20 години живот, а превенция има
Как да преживеете тоалетната в самолета без да пипате нищо Как да преживеете тоалетната в самолета без да пипате нищо
Три начина, по които "приятелите" саботират опитите ни за отслабване Три начина, по които "приятелите" саботират опитите ни за отслабване
Как да спите навсякъде – в самолети, влакове и хостели Как да спите навсякъде – в самолети, влакове и хостели
Какво да очакваш от връзка с женен мъж Какво да очакваш от връзка с женен мъж
Българката Геновева Димова впечатли света с роман, вдъхновен от славянския фолклор (предложение за четене) Българката Геновева Димова впечатли света с роман, вдъхновен от славянския фолклор (предложение за четене)
Как да привлечеш положителна енергия в живота си – според елементите на зодията Как да привлечеш положителна енергия в живота си – според елементите на зодията
Как да имам красива и здрава коса с помощта на витамини и минерали Как да имам красива и здрава коса с помощта на витамини и минерали
ТЕСТ: Каква е твоята персонализирана прогноза за времето? Открий климата на своята душа! ТЕСТ: Каква е твоята персонализирана прогноза за времето? Открий климата на своята душа!
„Зоната“ на доброто здраве „Зоната“ на доброто здраве
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби