Секси проучване разкрива женските и мъжките мечти и фантазии

Проучване разкрива, че 10 на сто от жените предпочитат секс за една вечер

Секси проучване разкрива женските и мъжките мечти и фантазии

Създадено с Freepik

Жените са по-склонни към секс в тройка, отколкото изглежда. Според проучване на марка презервативи всяка трета жена (33%) мечтае за забавление в леглото с двама мъже, съобщава БГНЕС

Женските и мъжките порно предпочитания 

Същевременно секс в тройка желаят 74% от мъжете, които за трети човек биха избрали съседката, сервитьорка или най-добрата приятелка на партньорката си.

Проучването разкрива, че 10 на сто от жените предпочитат секс за една вечер, а една трета от тях използва вибратор. Всяка десета жена обича анален секс, а само 9% от жените искат да научат какво е чувството да изневерят на партньора. 

Топ 5 на мъжките секс фантазии или какво искат мъжете в леглото 

Интересното е, че жените се интересуват повече от приятелките си, отколкото от партньора си, а след тях се нареждат добрата храна, сънят и книгите. При избора на партньор за нежния пол е по-важна любовта (54%), след това външния вид (19%), а сексът е на трето място.  

Коментирай »
Още по темата
Внимание, дами! Ето какво мразят мъжете по време на секс Внимание, дами! Ето какво мразят мъжете по време на секс
Топ 10 на мъжките и женските сексуални тайни Топ 10 на мъжките и женските сексуални тайни
Топ 10 на най-сексапилните акценти в света Топ 10 на най-сексапилните акценти в света
Мъжете го предпочитат в банята, жените - на открито Мъжете го предпочитат в банята, жените - на открито
Митовете, които убиват секса Митовете, които убиват секса
Снимат порно в космоса Снимат порно в космоса
Половината жени фантазират за друг мъж по време на секс Половината жени фантазират за друг мъж по време на секс
Знаете ли как влияе порното на сексуалния апетит на мъжете? Знаете ли как влияе порното на сексуалния апетит на мъжете?
Жените мечтаят за принц Жените мечтаят за принц
Препоръчваме още
Маринара и доматен сос - каква е разликата? Маринара и доматен сос - каква е разликата?
Роза Вентрела разказва „Историята на едно порядъчно семейство“ (предложение за четене) Роза Вентрела разказва „Историята на едно порядъчно семейство“ (предложение за четене)
Романтични изненади за специални (и не толкова специални) поводи Романтични изненади за специални (и не толкова специални) поводи
Дивото ни зове с „Крейвън Ловеца“ (филмово предложение) Дивото ни зове с „Крейвън Ловеца“ (филмово предложение)
Предложение за четене: „Време и стил. Контури на историята на модата през XX век“ Предложение за четене: „Време и стил. Контури на историята на модата през XX век“
ТЕСТ: Как би оцеляла при зомби апокалипсис? ТЕСТ: Как би оцеляла при зомби апокалипсис?
Какво е куче съботник? Мистичната сила на народните вярвания Какво е куче съботник? Мистичната сила на народните вярвания
„Американски речник“ от Дубравка Угрешич (предложение за четене) „Американски речник“ от Дубравка Угрешич (предложение за четене)
В страшния свят на нюйоркската мафия: „Най-сладката забрава“ от Даниел Лори (предложение за четене) В страшния свят на нюйоркската мафия: „Най-сладката забрава“ от Даниел Лори (предложение за четене)
Изкуството на бавния живот: Как да намалиш темпото и да се радваш повече Изкуството на бавния живот: Как да намалиш темпото и да се радваш повече
Страстта и омразата горят еднакво силно в историческия романс „Благородството задължава“ от Ангелина Ангелова (предложение за четене) Страстта и омразата горят еднакво силно в историческия романс „Благородството задължава“ от Ангелина Ангелова (предложение за четене)
Хидратация отвътре и отвън – тайната на здравата кожа Хидратация отвътре и отвън – тайната на здравата кожа
Хороскоп
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби